dl. dt. dc. dj. dv. ds. dg.
    1
    [TEATRE D’AUTOR] JEAN GENET: l’absurd i la crítica social 10:00 am
    [TEATRE D’AUTOR] JEAN GENET: l’absurd i la crítica social
    febr. 1 @ 10:00 am – 6:00 pm
    Segon monogràfic del cicle de Teatre d’Autor. Amb Ester López.
    2
    3
    QI GONG 4:30 pm
    QI GONG
    febr. 3 @ 4:30 pm – 5:30 pm
    Curs regular amb Ruth Espuny
    DANSA LLIURE CREATIVA 6:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 3 @ 6:00 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    DANSA IMPROVISACIÓ 8:00 pm
    DANSA IMPROVISACIÓ
    febr. 3 @ 8:00 pm – 9:30 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    4
    TEATRE – INICIACIÓ 6:30 pm
    TEATRE – INICIACIÓ
    febr. 4 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Ester López
    DANSA LLIURE CREATIVA 8:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 4 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    5
    6
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES 5:30 pm
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES
    febr. 6 @ 5:30 pm – 6:30 pm
    Curs regular de teatre, música i dansa per a nens/es amb Isabel González
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA 6:30 pm
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA
    febr. 6 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’ 8:00 pm
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’
    febr. 6 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    7
    8
    MUSICOTERÀPIA I COS. VIVENCIAR LA MÚSICA. 10:00 am
    MUSICOTERÀPIA I COS. VIVENCIAR LA MÚSICA.
    febr. 8 @ 10:00 am – febr. 9 @ 5:30 pm
    Curs monogràfic de la formació 3er Cicle d’Arts del Cos, Educació, Salut i Comunitat. Amb Adrian Galati i Álvaro Prats Bertomeu.
    9
    10
    QI GONG 4:30 pm
    QI GONG
    febr. 10 @ 4:30 pm – 5:30 pm
    Curs regular amb Ruth Espuny
    DANSA LLIURE CREATIVA 6:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 10 @ 6:00 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    DANSA IMPROVISACIÓ 8:00 pm
    DANSA IMPROVISACIÓ
    febr. 10 @ 8:00 pm – 9:30 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    11
    TEATRE – INICIACIÓ 6:30 pm
    TEATRE – INICIACIÓ
    febr. 11 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Ester López
    DANSA LLIURE CREATIVA 8:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 11 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    12
    13
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES 5:30 pm
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES
    febr. 13 @ 5:30 pm – 6:30 pm
    Curs regular de teatre, música i dansa per a nens/es amb Isabel González
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA 6:30 pm
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA
    febr. 13 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’ 8:00 pm
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’
    febr. 13 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    14
    15
    MUSICOTERÀPIA I COS. VIVENCIAR LA MÚSICA. 10:00 am
    MUSICOTERÀPIA I COS. VIVENCIAR LA MÚSICA.
    febr. 15 @ 10:00 am – 3:00 pm
    Curs monogràfic de la formació 3er Cicle d’Arts del Cos, Educació, Salut i Comunitat. Amb Adrian Galati i Álvaro Prats Bertomeu.
    16
    17
    QI GONG 4:30 pm
    QI GONG
    febr. 17 @ 4:30 pm – 5:30 pm
    Curs regular amb Ruth Espuny
    DANSA LLIURE CREATIVA 6:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 17 @ 6:00 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    DANSA IMPROVISACIÓ 8:00 pm
    DANSA IMPROVISACIÓ
    febr. 17 @ 8:00 pm – 9:30 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    18
    TEATRE – INICIACIÓ 6:30 pm
    TEATRE – INICIACIÓ
    febr. 18 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Ester López
    DANSA LLIURE CREATIVA 8:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 18 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    19
    20
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES 5:30 pm
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES
    febr. 20 @ 5:30 pm – 6:30 pm
    Curs regular de teatre, música i dansa per a nens/es amb Isabel González
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA 6:30 pm
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA
    febr. 20 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’ 8:00 pm
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’
    febr. 20 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    21
    22
    TALLER DE CREACIÓ EN DANSA LLIURE 5:00 pm
    TALLER DE CREACIÓ EN DANSA LLIURE
    febr. 22 @ 5:00 pm – 8:00 pm
    TALLER DE CREACIÓ EN DANSA LLIURE
    Dirigit per Núria Banal Farré + info: nuria.banal@marabal.org
    23
    24
    QI GONG 4:30 pm
    QI GONG
    febr. 24 @ 4:30 pm – 5:30 pm
    Curs regular amb Ruth Espuny
    DANSA LLIURE CREATIVA 6:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 24 @ 6:00 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    DANSA IMPROVISACIÓ 8:00 pm
    DANSA IMPROVISACIÓ
    febr. 24 @ 8:00 pm – 9:30 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    25
    TEATRE – INICIACIÓ 6:30 pm
    TEATRE – INICIACIÓ
    febr. 25 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Ester López
    DANSA LLIURE CREATIVA 8:00 pm
    DANSA LLIURE CREATIVA
    febr. 25 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Núria Banal
    26
    27
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES 5:30 pm
    MUSIKÉ – ÉS COSA DE NEN·S·ES
    febr. 27 @ 5:30 pm – 6:30 pm
    Curs regular de teatre, música i dansa per a nens/es amb Isabel González
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA 6:30 pm
    LABORATORI D’IMPROVISACIÓ MULTIDISCIPLINÀRIA
    febr. 27 @ 6:30 pm – 8:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’ 8:00 pm
    DANSA-TEATRE. CREACIÓ ‘ESPAI’
    febr. 27 @ 8:00 pm – 10:00 pm
    Curs regular amb Álvaro Prats Bertomeu
    28
    29
    Close Menu